şehirler arası nakliyat

Dikili Şehirlerarası Nakliyat

İller arası taşımacılık, bölgesel nakliyeye göre uzun mesafe içeren nakliyat şeklidir. Taşımacılık itibariyle farkları bulunmamaktadır. İller arası nakliyede uzaklık fazladır. Bu nedenle, söz konusu gaye adına kullanılacak nakliye kamyonlarının uzak mesafelere karşı korunaklı ve güvenilir olması gereklidir. Şirketimizin kullandığı şehirlerarası nakliyat vasıtaları, uzun ömürlü ve korunaklıdır.

Şehirler Arası Taşıma Ne demektir? Ne şekilde Sonuçlandırılır?

Günümüz lojistik teknolojilerinin ilerlemesiyle, kapalı kasalı araçların kullanışlılığı ve emniyetliliği fazlalaşmıştır. Şehirlerarası Nakliyat faaliyetlerinde, malzeme türlerine göre farklılaşan taşıtları kullanan kuruluşumuz, süratli ve güvenli eşya taşıma organizasyonu servis etmektedir. Memleketimizin tümüne şehirler arası nakliye hizmeti sunan kurumumuz, müşterilerimizin taşınma isteklerine en iyi şekilde yanıt sunabilmek gayesiyle, gereken tüm koşulları içselleştirmektedir. Şehirlerarası evden eve taşıma faaliyetlerinde, uzman personel çalışmaktadır. Ayrıca organisazyonumuzun tatbik ettiği kaliteli işlemler kapsamında son derece güvenilir nakliyat işleri icra edilmektedir.

İllerarası Nakliye İşlemleri?

Ekpertiz işlemiyle taşıma faaliyetleri start alır ve lüzumlu olan araç, ekspertiz tarafından tanımlanır. Anlaşma sonrası evinizde bulunan tüm ev eşyaları ve cihazlar sigorta kapsamına alınır. Kırılgan tüm eşyaların kendine özgü paketleme malzemeleriyle korunaklanması ile diğer tüm eşya ve malzemelerin ambalajlanması aşamasından sonra, nakliye sebebiyle sevk edilen kamyon veya tıra evde bulunan tüm eşyalar yüklenir. İlk aşamada hacimli ve mukavemetli eşyalar yüklenir ve sonrasında kırılgan ev eşyaları ve cihazlar yüklenir.

Çelik kasalı transfer araçlarımızın eşya taşımacılığı işlemi konusunda hususi bir kalıpta imal edilmesiyle, şehirler arası taşımacılıkta tüm eşyalarınızın hasara karşı muhafaza edilmesi tam bir biçimde sağlanmaktadır.

Kuruluşumuz adına Müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun olması birikimimizin esas sebebidir.

İllerarası nakliye sektöründe, paketleme ile korunaklama faaliyetleri özeldir. Uzak güzergahların sorunlarıyla eşya ve yüklerin taşınacağı çevrenin genel yapısı düşünülür ve en uygun ambalajlama işlemleri tamamlanır. Eşyaların paketlenmesi faaliyeti akabinde araç içi istifleme süreci yerine getirilir. Titiz bir şekilde uygulanılan ambalajlama ve yükleme ile eşyalar hasar almamaktadır. İllerarası nakliye hususunda gereken tüm belgelerimiz vardır. Şoförlerimiz tecrübe sahibi, mesleki belgelere sahip şahıslardır. Kurumumuzun ve kadromuzun sahip olduğu yeterlilik belgeleri neticesinde, yolda olabilecek bütün resmi problemler önceden böylece engellenmiştir. Kurumumuz tonaj konusunda tedbirli işlem yapmaktadır.

Şehirler arası taşımacılık maliyetleri, gidilecek ilin uzaklığı, kapalı kasalı aracın soğutuculu olması, ihtiyaç duyulan ek hizmetler ve taşıma aracının kapasitesi gibi hallere bağlıdır. Kurumumuz, şehirler arası nakliyat işlemlerinde en makul seçeneklerle ücret belirlemektedir.

» İzmir Şehirlerarası Nakliyat

 

Dikili Kardeşler Nakliye Hizmetleri Hususunda Müşteri Yorumları

 • avatar resmi
  Fatih DEĞİRMENCİ

  Dikili içerisinde asansörlü ev taşıma hizmetleri sistemi olan taşıma şirketlerini karşılaştırdım. Kardeşler Nakliyat firmasının diğer nakliyat firmalarına nispeten daha çok güvenli olduğunu gördüm ve evimin taşınması hususunda bu şirket ile anlaştım. Firmadan Feyyaz bey ile irtibatta olduk ve dairemin nakliyesi gerçekleşti. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Evimdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen elemanlara ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Firmayı tüm Dikili'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • avatar resmi
  Fatih KARAKOYUN

  Dikili'de olan beş artı bir dairemin taşımacılık işini Dikili Kardeşler Nakliyeye yaptırdım. Zafer bey ve ekibi tamamen beklediğim şekilde görevlerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden itinalı bir şekilde nakliye işlevini yaptılar ve sorunsuz bir halde eşya taşıma işlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliyeyi taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Ayla TÜTEN

  Eşyalarımı Dikili'den Elazığ'a Kardeşler Nakliyata taşıttım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası taşıma mevzuunda kendini ispatlamış bir firma. İdeal bir düzenleri var. Gelen elemanlara ve yetkililere teşekkür ediyorum. Evde bulunan tüm eşyaları ambalajladılar. Dikkatli ve aynı zamanda düzgün hizmet sundular. Kardeşler Taşımacılığı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.