Ofis Taşıma

Dikili Ofis Taşıma

Şirketimiz Dikili İş yeri Nakliyeciliği kuruluşları arasında sağlam organize yapısı ve ayrıca mutlak müşteri memnuniyeti anlayışıyla öncü konumundaki bir firmadır.

İşyeri transferi öteki nakliyat türlerinden ayrıcalıklı bir kalıpta daha kapsamlı özel ilgi ve de uzmanlık gerektiren bir nakliye biçimidir.

Büronuzun nakliyesi konusunda bizi aradığınızda herşeyden önce nakliye uzmanımız bize ilettiğiniz adrese gelerek ofisi analiz eder. İnceleme sonrasında nakil planı yapılır.

Taşıma günü nakliyenin daha süratli ve zahmetsiz yapılması nedeniyle ofis sınıf sınıf nakledilir. Belgelerin olduğu dolaplar ve ofis mobilyalarının sökülümleri nispeten seri olması sebebiyle elektrikli vidalama tercih edilmektedir. Bütün ofis eşya ve malzemeleri avrupadan ithal paketleme malzemelerine sarılarak ambalajlanır. Dosya ve başka aksesuarlar kolilere konulur ve üzerlerine odada çalışan kişinin ve odanın ismi yazılmak suretiyle karışıklıkların önüne geçilir.

Firmamız büro taşımacılık işlemlerini sigorta altına almaktadır.

Dikili Ofis Taşıma faaliyetlerinde yıllardır lider konumunu muhafaza etmekte olan kurumumuz Kardeşler Taşımacılık, güvenilirlik ve profesyonellik ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

» İzmir Ofis Taşıma

 

Dikili Kardeşler Nakliye Hizmetleri Hususunda Müşteri Yorumları

 • avatar resmi
  Fatih DEĞİRMENCİ

  Dikili içerisinde asansörlü ev taşıma hizmetleri sistemi olan taşıma şirketlerini karşılaştırdım. Kardeşler Nakliyat firmasının diğer nakliyat firmalarına nispeten daha çok güvenli olduğunu gördüm ve evimin taşınması hususunda bu şirket ile anlaştım. Firmadan Feyyaz bey ile irtibatta olduk ve dairemin nakliyesi gerçekleşti. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Evimdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen elemanlara ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Firmayı tüm Dikili'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • avatar resmi
  Fatih KARAKOYUN

  Dikili'de olan beş artı bir dairemin taşımacılık işini Dikili Kardeşler Nakliyeye yaptırdım. Zafer bey ve ekibi tamamen beklediğim şekilde görevlerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden itinalı bir şekilde nakliye işlevini yaptılar ve sorunsuz bir halde eşya taşıma işlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliyeyi taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Ayla TÜTEN

  Eşyalarımı Dikili'den Elazığ'a Kardeşler Nakliyata taşıttım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası taşıma mevzuunda kendini ispatlamış bir firma. İdeal bir düzenleri var. Gelen elemanlara ve yetkililere teşekkür ediyorum. Evde bulunan tüm eşyaları ambalajladılar. Dikkatli ve aynı zamanda düzgün hizmet sundular. Kardeşler Taşımacılığı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.