Eşya Depolama

Dikili Eşya Depolama

Eşya depolama, şirketimizin organize ettiği kaliteli hizmet faaliyetleri programında bulunmaktadır. Depolama, herhangi bir malzemenin (örneğin araba ve motosikletler, ofis eşya ve malzemeleri, evlerinizde mevcut olan eşyalar, atamayacağınız fazlalık malzemeler, önemli kutular ve buna benzer eşyalar) kapalı antrepolarda ve özel üretilmiş bölmelerde muhafaza edilmesi manası taşımaktadır.

Kurumumuz, Dikili'de ev taşıma ve işyeri nakliyesi hizmetlerinin yanında, müşterilerinin gereksinimleri dahilinde müsait maaliyetlerle belirli süreliğine eşya koruma faaliyetleri de sağlamaktadır. Senelik ya da daha uzun zaman kapsamlı eşya depolama anlaşmalarında tek sefere mahsus olmak üzere nakliyat ücretsizdir.

Günün her saatinde kamera sistemleri tarafından korunan depolarımız, her türlü afete karşılık da teminat kapsamındadır.

Şirketimizce tespit edilen eşya depolama ücretleri, son derece makul oranlardadır. Planlamada tespit edilen dışında ekstra ücret eklenmemektedir. Bütün fiyatlandırma, planlamada müşterilere bildirilmektedir. Müşterilerimizin rızalarının hedeflendiği depolama faaliyetlerinde, zorunlu olan her şey firmamızca hesap edilmiştir.

» İzmir Eşya Depolama

 

Dikili Kardeşler Nakliye Hizmetleri Hususunda Müşteri Yorumları

 • avatar resmi
  Fatih DEĞİRMENCİ

  Dikili içerisinde asansörlü ev taşıma hizmetleri sistemi olan taşıma şirketlerini karşılaştırdım. Kardeşler Nakliyat firmasının diğer nakliyat firmalarına nispeten daha çok güvenli olduğunu gördüm ve evimin taşınması hususunda bu şirket ile anlaştım. Firmadan Feyyaz bey ile irtibatta olduk ve dairemin nakliyesi gerçekleşti. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Evimdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen elemanlara ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Firmayı tüm Dikili'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • avatar resmi
  Fatih KARAKOYUN

  Dikili'de olan beş artı bir dairemin taşımacılık işini Dikili Kardeşler Nakliyeye yaptırdım. Zafer bey ve ekibi tamamen beklediğim şekilde görevlerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden itinalı bir şekilde nakliye işlevini yaptılar ve sorunsuz bir halde eşya taşıma işlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliyeyi taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Ayla TÜTEN

  Eşyalarımı Dikili'den Elazığ'a Kardeşler Nakliyata taşıttım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası taşıma mevzuunda kendini ispatlamış bir firma. İdeal bir düzenleri var. Gelen elemanlara ve yetkililere teşekkür ediyorum. Evde bulunan tüm eşyaları ambalajladılar. Dikkatli ve aynı zamanda düzgün hizmet sundular. Kardeşler Taşımacılığı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.