asansörlü nakliyat

Dikili Asansörlü Nakliyat

Taşınmak herkes için külfetli ve karmaşık bir iş olsa da sektörel ve teknolojideki ilerlemeler sayesinde şimdiki süreçlerde ciddi biçimde kolaylaşmış ve emniyetli hale ilerlemiştir.

Asansörlü taşıma veya ofis taşıma, söz konusu taşımacılık şekillerinden bir tanesidir ve taşınmayı oldukça zahmetsizleştirmiştir. Nakledilmesi güç ve büyük eşyaların, asansör kullanılarak ifa edilen nakliyat aracılığıyla istenen yerlerine taşınması, daha kısa sürede ve daha güvenli şekilde yapılmaktadır. Asansör kullanan nitelikli bir nakliyat kuruluşu katkısı ile farklı bir konuma yerleşmek eskisi gibi zor olmayacak ve deyim yerindeyse problemsiz neticelenecektir.

Taşıma işlemleri öncesi nakil planı gerçekleştirilir. Nakil işlemleri yapılacak ev veya ofis eşyalarının belirlenmesi sonrasında asansörün zorunlu olabileceği eşya ve malzemelerin olması, ev taşıma planına asansör hizmeti de eklenir. Asansör aracı sayesinde birey kuvvetinin yetmeyeceği ağırlıkta ve hacimde olan eşya ve malzemeler, kolaylıkla taşınabilir. Asansörlü taşımacılık hizmetleri, daha az zamanda neticelendirilir. Bireylerin çok daha uzun zamanda taşıyabildiği eşyalar, asansörlü taşıma hizmetleri sayesinde kısa bir süre içerisinde yeni yerine taşınabilir.

Asansörlü eşya taşıma işlemlerinde altyapısında mevcut bulunan kurumsal mobil ve kurmalı asansörleriyle hizmet sunan kurumumuz, eşya ve yüklerinizin emniyetli bir şekilde taşınmalarını temin eder.

» İzmir Asansörlü Nakliyat

 

Dikili Kardeşler Nakliye Hizmetleri Hususunda Müşteri Yorumları

 • avatar resmi
  Fatih DEĞİRMENCİ

  Dikili içerisinde asansörlü ev taşıma hizmetleri sistemi olan taşıma şirketlerini karşılaştırdım. Kardeşler Nakliyat firmasının diğer nakliyat firmalarına nispeten daha çok güvenli olduğunu gördüm ve evimin taşınması hususunda bu şirket ile anlaştım. Firmadan Feyyaz bey ile irtibatta olduk ve dairemin nakliyesi gerçekleşti. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Evimdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen elemanlara ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Firmayı tüm Dikili'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • avatar resmi
  Fatih KARAKOYUN

  Dikili'de olan beş artı bir dairemin taşımacılık işini Dikili Kardeşler Nakliyeye yaptırdım. Zafer bey ve ekibi tamamen beklediğim şekilde görevlerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden itinalı bir şekilde nakliye işlevini yaptılar ve sorunsuz bir halde eşya taşıma işlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliyeyi taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Ayla TÜTEN

  Eşyalarımı Dikili'den Elazığ'a Kardeşler Nakliyata taşıttım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası taşıma mevzuunda kendini ispatlamış bir firma. İdeal bir düzenleri var. Gelen elemanlara ve yetkililere teşekkür ediyorum. Evde bulunan tüm eşyaları ambalajladılar. Dikkatli ve aynı zamanda düzgün hizmet sundular. Kardeşler Taşımacılığı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.